10:31 23-03-2018   

На українському ринку олив з’явиться високоякісна трансмісійна олива GS MTF HD 70W, що спеціально призначена для Hyundai та KIA MTF


Вже в березні в Україні автовласники матимуть змогу придбати високоякісну трансмісійну оливу GS MTF HD 70W, виробництва південнокорейського заводу-гіганту GS Caltex.

Трансмісійна олива GS MTF HD 70W має  високі робочі характеристики, що спеціально призначені для Hyundai та KIA MTF, включаючи моноблочні трансмісії FF (передньо-привідна компоновка) пасажирських авто.

GS MTF HD 70W - це олива з ультра-низькою в’язкістю для збільшення економії палива, виготовлена з високоякісних базових олив та присадок для забезпечення підвищеної зносостійкості, стабільності до окислення, антикорозійних властивостей та чудового опору на зрушення.

Нормативні показники: HMC Genuine MTF

Дана трансмісійна олива має ряд переваг, а саме:

  • Спеціально розроблені показники низької в’язкості при надвисоких температурах зменшують механічні втрати (на тертя), завдяки чому зменшується споживання палива та оливи.

  • Зменшує експлуатаційні потреби завдяки збільшенню строку служби деталей.

  • Має довгий експлуатаційний термін завдяки стійкості до окислення та густоті оливи.

  • Захищає від корозії чорних та кольорових металів.

  • Захист КПП в екстремальних умовах завдяки своїм протизадирним властивостям та властивостям справлятися з навантаженнями.

  • Ефективно змащує при широких діапазонах температур

 

Саме олива GS MTF HD 70W застосовується для механічних коробок передач в автомобілях нового покоління Hyundai Solaris та KIA Sportage