ПРО НАСGS Caltex - лідер енергетичного ринку Південної Кореї понад сорок років!

GS Caltex міцно займає позицію лідера в енергетичній галузі, володіє надійною інфраструктурою, яка включає в себе нафтопереробні потужності, виробництво мастильних матеріалів, виробництво базових олив, а також підприємства нафтохімічного сектора. Одночасно з цим, GS Caltex активно розвиває нові напрямки діяльності зі створення джерел електроенергії, що використовують зріджений природний газ.

Компанія «GS Caltex» щодня виробляє 9 000 барелів паливно-мастильних матеріалів і 8 000 метричних тонн мастильних речовин. Підтримуючи високий рівень виробленої продукції і технологій, зайняла перше місце на ринку готових мастильних матеріалів в Кореї. Kixx Engine Oil - основний бренд в лінійці продукції «GS Caltex», його асортиментний ряд нараховує 180 видів продукції, яка класифікуються згідно з призначенням для автомобілів, промислового устаткування, морського транспорту, продукції спеціального призначення.

Експортуючи свою продукцію в більш ніж 60 країн світу, компанія «GS Caltex» заявила про себе як про виробника мастильних матеріалів світового рівня. Для виробництва високоякісних мастильних матеріалів компанія побудувала змішувальне устаткування на рівні новітніх технологій; ввела системи контролю якості, такі як ISO 9001 / 14001, QS 9000 та ISO/TS 16949. «GS Caltex» постачає високоякісну продукцію уряду Кореї, а також різним світовим компаніям, в тому числі Volvo Construction Equipment, Samsung Electronics, Hyundai & Kia Motors, LG Electronics, LG Chemicals, POSCO, Hyundai Heavy Industries, Doosan Infracore в якості OEM-виробника.

Компанія GS Caltex зміцнила свої позиції в галузі газопостачання, електроенергії, пошуку і розробці нових родовищ вуглеводнів, будівництві комфортного житла і промислових будівель, в розробці нових альтернативних джерел енергії. Таким чином, в даний час корпорація GS Caltex є загальновизнаним світовим лідером, охоплюючи своєю діяльністю всі сфери, пов'язані з енергетикою.

Офіційний представник моторних олив ТМ КІХХ в Україні компанія ТОВ "Смарт Оіл Груп"