17:12 16-06-2017   

І етап Drift Competitions of Ukraine разом з моторними оливами KIXX


   Третій рік поспіль чотирьохетапні змагання з дріфтингу національного масштабу беруть старт у легендарному Львові. 10-11 червня на майданчику «Арена Львів» Вінницька федерація драгрейсингу і дріфту (VFDD) провела перший етап національної першості з найвидовищнішої автомобільної дисципліни.

   Перший етап сезону - це завжди певний виклик пілотам, організаторам і звичайно глядачам, він по праву задає тон всій майбутньої серії і формує інтригу для прийдешніх баталій з дрифтингу в Україні.


   Перед стартом фінальних заїздів глядачі могли зблизька побачити приборкувачів сталевих коней. А також зробити фото зі спортсменами чи взяти автограф.


   Підтримала це дійство і наша компанія ТОВ «Смарт Оіл Груп», представляючи високоякісні моторні оливи КІХХ. Розвиток професійного автоспорту в Україні зараз знаходиться в активній стадії і підтримувати такі заходи нині дуже важливо, адже вони формують погляди та інтереси молодого покоління, яке має безмежну кількість енергії та запалу, але не завжди направляє її в правильне русло! Саме змагання з дрифту сприяють шаленому викиду адреналіну у глядачів та допомагають зняти нервове напруження, а також відволікають від постійних буденних справ!

    За результатами змагань І етапу Drift Competitions of Ukraine перемогу здобули: 1 місце - Іллюк Дмитро; 2 місце - Олександр Гринчук; 3 місце - Кремець Сергій.

   З нетерпінням чекаємо на IІ етап Drift Competitions of Ukraine, який відбудеться у Вінниці 8-9 липня на аеродромі Калинівка!